Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Komplo izle
6.2

 237İZLENME

6.2İMDB

 108 SÜRE

YIL 2018

Michael, Birleşmiş Milletler temsilcisi olarak görev almaktadır. Michael’in hayali dünyayı güzel bir yer haline getirmek ve ülkeler arasındaki sorunların bitmesi adına adımların atılmasını sağlamaktır. Küçük yaşlardan beri diplomat olmak istemiştir. Michael’in yeni görevi Birleşmiş Milletler adına Oil for Food Programı için bağış toplamaktır. Michael programı yakından takip etmek için Irak’a gelir. Programın başında Pasha vardır.
Irak’a geldikten sonra her şey değişmeye başlar. Görünüşte iyilik için bir araya gelmiş topluluğun gerçek amacı farklıdır. Michael bazı yolsuzlukların yapıldığını fark eder. Yolsuzluklar Irak’ın sahip olduğu petrol rezervleri için yapılır. Michael derinlere indikçe daha çok şey öğrenecektir. Diplomasinin karanlık yüzünü keşfeden Michael için plan yapma vaktidir.

Komplo 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Backstabbing for Beginners filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 211
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR