Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Korku Diyarı izle
3.6

 203İZLENME

3.6İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Film birbirinden farklı karakterlere ve farklı hayatlara sahip kişilerin bir araya gelişlerine odaklanıyor. İki soyguncu bir banka soygunu tasarlarlar, işler istedikleri gibi yürümez. Nefes kesen bir polis kovalamasının ardından, iki soyguncu ve yanlarında bir rehine ormana kaçarlar. Ormanda saklanacak bir yer aramaktadırlar, film bu noktadan sonra başka bir yöne evrilir.
​​​​​​​Amerikalı iki soyguncu, Tayland’da banka soygunu sonrası, beraberinde bir rehine ile kaçarlar. Bu noktadan sonra, Winny, Earn ve Chaow için zorunlu bir kader birlikteliği başlamıştır. Ormana kaçan soyguncular, beraberlerindeki rehine ile terk edilmiş bir malikaneye sığınırlar. Ancak bu malikanede, tüm olayları değiştirecek, gizemli ve kötücül olaylar gizlidir.

Korku Diyarı 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Realms filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.6/10 21
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR