Rastgele Film
Yukarı Çık
5
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Korkunç Bir Film izle
6.2

 2.110İZLENME

6.2İMDB

 88 SÜRE

YIL 2000

Bir grup genç arkadaş nereden geldiğini bilemedikleri bir tehlike ile karşı karşıyadır. Gençlerin bu tehlike karşısında ne yapacakları konusunda hiç bir fikirleri yoktur. Gençler hafızalardan hiç çıkmayacak bir maske takmış ve kendilerini kovalayan bir katil ile yüz yüze geleceklerdir. Gençlerin okulundan güzel bir kız arkadaşları öldürülür.
Aslında bu ölüm bir kazadır. Daha sonra ise gençlerin içinden birileri sürekli cinayete kurban gider. Katil aslında tanıdıkları biridir ve bunu fark ederler. Katil intikam peşindedir ve gençleri sürekli rahatsız eder. Katil gençlerden kazara olan ölümün intikamını almak istemektedir. Korku filmi gibi görünen bu film aslında korku filmlerini alaya alan bir komedidir.

Korkunç Bir Film 2000 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Scary Movie filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 26496
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR