Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kral Lear izle
6.1

 317İZLENME

6.1İMDB

 115 SÜRE

YIL 2018

Kral Lear gün geçtikçe kendisini daha kötü hissetmekte ve giderek yaşlanmaktadır. Bu nedenle kendisinde bulunan toprakları 3 kızı arasında paylaştırmaya karar verir. Yaşça büyük olan kızları Regan ve Goneril, güzel sözlerle kralın aklını çelerken, en küçük kız olan Cordelia ise ablalarının yapmış oldukları entrika yüzünden babası tarafından reddedilir.
Onu gerçekten seven kızını uzaklara gönderen Kral Lear, çıkarcı ve dalavereci kızlarına ülkeyi teslim eder. Bu kararı yüzünden hem ülkenin hem de kendi kaderinin mühürlendiğini çok geç anlayan kral, elinden bir şey gelmeden olanları seyretmek zorunda kalacaktır. Bu kararın verilmesi ile beraber ülkeye felaketler ve trajediler peş peşe gelecektir.

Kral Lear 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. King Lear filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 336
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR