Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kral Olacak Çocuk izle
6.0

 398İZLENME

6.0İMDB

 120 SÜRE

YIL 2019

12 yaşında küçük bir çocuk olarak İngiltere’de yaşamakta olan Alex, arkadaş çevresi olsa da okuduğu okulun havalı çocuğu olmaktan oldukça uzak bir öğrenim hayatı geçirmektedir. Okuldaki kabadayılarla her gün uğraşmak zorunda kalan Alex, günlük hayatta karşılaştığı bu sorunların çok küçük olduğunu bir keşif yaptığında anlar.
Şans eseri tarihteki yerini en güçlü kılıç olarak almış olan Excalibur’u bulur. İngiltere’nin güçten yoksun çocuğunun eline geçen bu kılıç ile beraber macera başlar. Ortaçağ büyücüsü olarak bilinen Morgana ismindeki kötü niyetli büyücünün kılıcın yeni sahibini öğrenmesi ile olaya güçlü büyücü Merlin de dahil olur.

Kral Olacak Çocuk 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Kid Who Would Be King filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 666
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR