Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Küçük Ayak izle
6.6

 287İZLENME

6.6İMDB

 96 SÜRE

YIL 2018

İnsanların gerçek olduğundan haberi olmayan bir Yeti’nin hikayesini konu alan Küçük Ayak filmi Migo isimli genç ve zeki bir yetinin hayal dünyasına ışık tutuyor. Migo küçük ayak ismini verdiği insanların yaşadığına inanmaktadır. Migo fikir konusunda diretmesine karşılık kesinlikle etrafındakilerin kendisi ile aynı şeyleri düşünmesini sağlayamaz. Bir gün aniden karşılarına bir insan çıkıncaya kadar Yeti’ye inanmayanlar pişman olur.
Bu insan hem Migo’nun ün sahibi olmasına hem de sevdiği kızın kalbini kazanmasına yardım etmek ister. Bu olasılık ise insanların bulunduğu karmaşık bir toplumun içine gitmek zorunda kalan yetilerin hayatlarında köklü bir takım değişikliklerin olmasına neden olacaktır. Bu sevimli hikayeyi izlemelisiniz.

Küçük Ayak 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Smallfoot filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 3482
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Küçük Ayak” filminde 1 Yorum bulunuyor.