Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Küçük Orman izle
7.0

 544İZLENME

7.0İMDB

 103 SÜRE

YIL 2018

Küçük Orman ya da diğer adı ile little forest 2018 pirinç ve elması ile adını duyurmuş bir köyde hayatları kesişen üç değişik insanın hayatını konu alıyor. Bu küçük köyün insanları hayatlarını çiftçilik sayesinde geçirirler ve köyde olağanüstü hiçbir durum yaşanmamaktadır. Bu yüzden de köyden ayrılan hiç kimse köye dönmeyi istememektedir. Lakin bu kural daha önce köyden ayrılan Hyewon için geçerli değildir. Hyewon yıllar sonra yeniden köye geri döner.
Hyewon ismindeki bu kadın köye geri döndükten sonra geçmişiyle karşı karşıya kalacaktır. Ancak bu durum kadını rahatsız etmemektedir ve köyde yaşamaya devam eder. Ancak bu rahat durum Hyewon’un geçmişte en yakın arkadaşları olan Eun-sook ve Jae-ha ile karşılaşmasıyla yeniden bozulmaya başlar.

Küçük Orman 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Little Forest filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.0/10 341
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Küçük Orman” filminde 4 Yorum bulunuyor.