Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kursk izle
6.6

 257İZLENME

6.6İMDB

 117 SÜRE

YIL 2018

Sovyetler Birliği’nin çöküşünden sonra Rus Donanması’nın ilk tatbikatı için K-141 Kursk denizaltısı hazırlanır. Kursk denizaltısının, kesinlikle batmayacağı düşünülmüştür. Bu yüzden mürettebatı donanmanın en yetkili kişilerinden oluşturulur. Bir deniz subayı olan Mikhail Kalakov da çocuğunu ve hamile eşini bırakarak Kursk denizaltısı mürettebatına katılır. Denize dalan Kursk denizaltısında bir müddet sonra beklenmedik patlamalar gerçekleşir.
Mürettebatın büyük kısmını hayatını kaybeder. Mikhail ve bir grup subay ise su geçirmez bir alana sığınarak kurtulurlar. Fakat ölüm kalım savaşı hala devam ediyor. Ekibe yetecek kadar hava ve erzak vardır ama yardımın ne zaman geleceği hiç belli değildir. Gittikçe zaman daralmaktadır. Üstelik Rusya, siyasi nedenlerden dolayı İngiltere, Norveç ve Fransa yardım teklifini reddetmektedir.

Kursk 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Command filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 2485
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR