Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kuslar Bizim Gibi izle
6.0

 122İZLENME

6.0İMDB

 84 SÜRE

YIL 2017

Film bir ağaç altında güven içinde yaşamaya çalışan bir grup kuşu konu almaktadır. Ancak bu kuş grubunun içinde bir kuş diğerlerinden oldukça farklıdır. Onun aslında diğerlerinden tek farkı uçamıyor olmasıdır. Çok uzun zamandır uçmayan bu kuş neredeyse uçmayı unutmuş ve kendine olan güvenini tamamen kaybetmiştir.
Yaşadıkları güvenli bölge olan ağacın altından kötü kuşlar nedeniyle göç etmek zorunda kalacak olan bu kuş uçmayı yeniden başarmak için uğraşacak ve zaman zaman kendiyle yüzleşecektir. Arkadaşları ile yola çıkmadan hemen önce yumurtalarını meyve karşılığında kendi akrabalarından olan başka kuşlara vermiştir. Ardından uzun bir yolculuğa çıkmıştır. Çıkacağı bu uzun yolculuk onun farklı duygular yaşamasına sebep olacaktır.

Kuslar Bizim Gibi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Birds Like Us filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.0/10 19
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR