Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kusursuz Sevgili izle
4.6

 215İZLENME

4.6İMDB

 91 SÜRE

YIL 2018

Sevgililer günü yaklaşırken, ekonomik sıkıntılarla boğuşan bir şirketin, yazılım bölümüne bakan kişi Vivian Blair’dir. Vivian birbirini seven insanların eşleştiği bir flört uygulaması, bir program tasarlamaktadır. Para kazanmaya çalışan, sıkıntıda olan şirketin toplantısında, patronuna bu uygulamayı sunar. Patron bu uygulamayı tek kurtuluş yolu olarak görür ve hemen uygulamaya geçilmesine karar verilir. Bu uygulamanın başarıya ulaşması için denemeler yapılması gerekmektedir.
Şirketin ceosu Wes Robinson’dur. Bu uygulama işe yararsa şirket batmaktan kurtulup çok paralar kazanacaktır. My Perfect Romance uygulamanın adıdır ve bu uygulama sayesinde belki de birçok kişi mutluluğu yakalayacaktır. Bu uygulamayı, yazılımcı ve patron kendi üzerilerinde deneyeceklerdir. Şirketin kurtuluşu olan bu tek şansı kendilerinde uygulamaya başlayacaklardır.

Kusursuz Sevgili 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. My Perfect Romance filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.6/10 585
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR