Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Kutsal Takım izle
5.2

 394İZLENME

5.2İMDB

 95 SÜRE

YIL 2017

Komedi türü bir film olan Holy Goalie izle 2017 isimli film, yıkılma kararı alınan manastırı kurtarmak isteyen rahiplerin mücadelesini anlatan bir filmdir. Tarihi manastırda hak iddia eden bir kişinin açmış olduğu dava sonucunda Tarihi manastır hakkında yıkılma kararı verilir. Bu durumu önlemek isteyen Rahipler tarihi manastırı kurtarmak için inanılmaz bir mücadele içerisine girerler.
Yapılan mücadele sonunda hak iddia eden kişiyle anlaşmayı yapmayı başaran rahipler, manastırın sahibiyle iddiaya girer. İddia gereği futbol maçı yapacak rahipler, maçı kazanmaları halinde manastır yıkılma kararından kurtulacaktır. Ancak maçı kaybetmeleri halindeyse manastır sahibi mahkeme kararını uygulayacak ve manastırı yıkacaktır. Futbol bilgisi bulunmayan rahipler futbol maçı öncesinde disiplinli çalışarak maça hazırlanacaktır.

Kutsal Takım 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Holy Goalie filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.2/10 112
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR