Rastgele Film
Yukarı Çık
118
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
La Casa de Papel 4. Sezon izle
8.4

 15.482İZLENME

8.4İMDB

 70 SÜRE

YIL 2020

La Case De Papel isimli netflix yapımı dizi, planlanmış büyük bir soygun hikayesi konu alıyor. Bu soygunun başındaki Profesör ünvanlı kişi, İspanya Kraliyet Darphanesi’ni gözüne kestirir ve burayı soymak için bir ekip kurar. Her biri ayrı bir alanla ün yapmış suçlu bireyleri bir araya getiren profesör, bu ekip üyelerinden her birine bir şehir lakabı takar ve isim kullanılmasını yasaklar. 5 aylık planlamalardan sonra her ihtimali göz önünde bulundurup ek planlar yaparak soyguna başlanır. Artık her şey hazır bir haldedir ve bu sekiz kişilik ekip, rehineleri de kendi yanlarına alarak kendilerini bu darphaneye kitlerler. Soygun başlar ve hiç tahmin edemedikleri olaylar gelişmeye başlar.

La Casa de Papel 4. Sezon 1.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 2.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 3.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 4.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 5.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 6.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 7.Bölüm izle, La Casa de Papel 4. Sezon 8.Bölüm izle, La Casa de Papel izle, La Casa de Papel Türkçe Dublaj izle, La Casa de Papel 4. Sezon izle, La Casa de Papel son bölüm.

La Casa de Papel 4. Sezon 2020 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Money Heist Season 4 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.4/10 79322
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR