Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mayın Ülkesi izle
7.8

 792İZLENME

7.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2015

Film Almanya ve Danimarka yapımı bir film olmaktadır. Film 2015 yılında izleyicileri ile buluşmuştur. Gerçek olaylardan esinlenerek yapılan bir filmdir. Filmin konusuna bakıldığı zaman Alman savaş esirlerinin hikayesini anlattığı görülmektedir. İkinci Dünya Savaşı sonrasında Danimarka’ya mayın temizlemek için Alman savaş esirleri gönderilmiştir. Bu Alman esirler ise kıyı boyunca çıplak elle kum kazmaktadır. 2.000’den fazla olan Alman esirlerin yarısı hayatını yada uzuvlarını kaybetmiştir. Film ise onların nasıl mayın temizlediklerini, hayatlarını nasıl kaybettiklerini ve bazılarının nasıl hayatta kalmayı başardığını anlatmaktadır. Filmin türü dram, savaş ve tarih olmaktadır. Yönetmen koltuğunda ise Martin Zandvilet oturmaktadır. Oyuncular Joel Basman , Roland Møller , Mikkel Boe Følsgaard , Laura Bro , Louis Hofmann olmaktadır.

Mayın Ülkesi 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Land of Mine filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 1551
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Mayın Ülkesi” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Hayat, kendi hikayesini kendi içinde taşıyor.
  Bugüne kadar izlediğim en etkileyici filmlerden biri oldu bu. Savaş, gerçek yurt savunmasına dayanmıyorsa, cinayettir. Savaş, sadece ateşli silahların sustuğunda bitmiyor. Yaralarının sarılması yıllar alıyor. Almanya, dibine kadar haksızken 50 milyon insanın ölümüne yol açtı. Savaşın sonlarına doğru da bunların birçoğu bebekler, kadınlar ve çocuklardı.
  Almanların takdir ettiğim bir yönü var: Kendi tarihlerine daha objektif yaklaşabiliyor.
  İzlemenizi içtenlikle öneririm.
  Ellerine, emeğine sağlık admin.

 • ReneBey

  Yahudi lobilerinin güdümündeki Hollywood sinemasından yahudi soykırımı konulu dünya savaşı filmlerine hepimiz aşinayız. Bir liste yapsak başarılı/başarısız onlarca aynı konudan film sıralayabiliriz. Land of mine’da ise başka bir perspektiften bakmışlar. Savaş sonrasında yenilen Almanya ve çoğu küçük çocuklardan oluşan alman savaş esirlerine uygulanan insanlık dışı muamelenin çok dokunaklı ve iç burkan bir kesitini film bize ustalıkla aktarıyor. Danimarkalı askerlerin alman esirlere bakış açısı ile almanların yahudilere bakış açısı ve tavrı arasında ben çok bir fark göremedim. Nefret nefreti doğuruyor ve milliyetler, sınırlar ve devletler de bu nefrete birer neden, bir sebep oluveriyor. Sonuç olarak savaş kötü bir şeydir ve izleri ve etkileri kolay kolay silinmez. babaları savaşlarda ölürken çocuklarıda bu nefretin tohumlarından her zaman kötü bir şekilde nasiplenir.

 • kayra

  çok güzel bir film

 • Envert

  Sayın ReneBey,
  Hollywood ve Yahudi soykırımı konusunda sizinle aynı düşüncede olduğumu bilmenizi isterim. 2. Paylaşım Savaşı’nda Yahudilerden 6 milyon insanın katledildiği söylenir. Doğrudur; buna bir sözüm yok. Lakin yalnızca (eski) Sovyetler Birliği’nde 20 milyon insanın savaşta hayatını kaybettiği Hollywood’da asla söz konusu edilmez. Danimarkalı çavuşun, Alman esir askerler geçerken, koltuğunun altında Danimarka bayrağı taşıyan esir askere saldırısı, yeri geldiğinde, Danimarkalılarla Almanların pek de farklı olmadığını göstermektedir.
  Paranın imparatorluğunda farklı şeyler beklemek safdillik olur.
  Saygılarımla.

 • Mehmet B.

  İzlediğim etkileyici 2. Dünya Savaşı konulu filmlerden biriydi. Aksiyondan çok dram-psikoloji türünde bir film. Empati kurunca vicdan muhasebesi yaptıran bir eser olmuş. Tavsiye ederim.

 • toprak

  bana göre boş bir fim