Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı izle

8
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı izle
5.5

 926İZLENME

5.5İMDB

 117 SÜRE

YIL 2003

Lara Croft’un serüvenleri hız kesmeden devam ediyor. Güzel kahraman Lara Croft, değerli bir malın peşinden dünyanın en ücra köşelerine gitmek için yolculuğa çıkıyor.
Yunanistan, Çin, Hong Kong gibi dünya merkezlerinden; Tanzanya ve Kenya gibi dünyanın uzak diyarlarına macera dolu yolculuk yapıyor. Oldukça karanlık ve seksi olan Lara devam filminde; at, motosiklet gibi geleneksel ulaşım araçlarının yanı sıra sık sık da Jet Ski kullanıyor.
Zorlu ve bitmeyen bir macera içerisine giren Croft, devam filminde Çin’ in ünlü suç şebekelerinden birisinin lideri ile mücadele ediyor. Bol aksiyonlu Tomb Raider macerası ile hızını arttırarak devam ediyor.

Lara Croft Tomb Raider 2: Yaşamın Kaynağı 2003 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 16432
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR