Rastgele Film
Yukarı Çık
18
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lara Croft: Tomb Raider izle
5.8

 1.778İZLENME

5.8İMDB

 100 SÜRE

YIL 2001

Zengin bir ailenin ferdi olan Lara Croft, İngiltere’ de saygıdeğer bir okulda eğitim almış bir kızdır. Ancak bütün bu konfor ve rahat hayatı bir kenara bırakıp bol serüvenli bir yaşam tercih etmiştir. Dünyanın her yerindeki tehlikeli ve esrarlı mekanları gezip, kayıp hazine ve uygarlıkları keşfediyor. Birçok dili ana dili gibi konuşabilen Lara, genç ve güzel bir kadın. Dövüş sanatlarında da büyük ustalık sergileyen Lara, tarihi eser merakı ile çok eski ve değerli bir tarihi eserin peşine düşmüştür.
Bu eser, kendisini bulup eline geçiren insanın niyetine göre, dünyanın kaderini değiştirecek bir güce sahiptir. Lara Croft, serüven dolu bir yolculukla, bu tarihi eseri diğer insanlardan önce ele geçirmek için çabalamaktadır.

Lara Croft: Tomb Raider 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Lara Croft: Tomb Raider filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 23425
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR