Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Legend of the Naga Pearls izle
5.5

 505İZLENME

5.5İMDB

 108 SÜRE

YIL 2017

Film; Kanatlı Kabilenin insanlar tarafından mağlup edilişini ve özgürlüklerini tekrar kazanmak için verdikleri mücadeleyi konu alıyor.
Kanatlı Kabilenin soyundan gelen bir grup bu yenilgiyi içlerine sindirmemiş ve intikam almaya karar vermiştir. İnsanları yok etmek isteyen bu soy, bu planlarını hayata geçirmek için Naga İncilerini aramaya başlarlar. Bu incileri insanlığı yok etmek için kullanacaklardır. Ancak bunu başarmaları için efsanevi Naga İncilerini elinde tutan huysuz bir sokak serserisi olan Heiyu’dan kurtulmalıdırlar. Bu incileri almak hiç de kolay olmayacaktır. Bu film, fantastik, güzel konulu, macera ve sıra dışı bir film izlemek isteyenler için özel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Legend of the Naga Pearls 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Legend of the Naga Pearls filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 39
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR