Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Lego DC Comics Süper Kahramanlar: Aquaman Atlantis’in Öfkesi izle

0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lego DC Comics Süper Kahramanlar: Aquaman Atlantis’in Öfkesi izle
5.7

 67İZLENME

5.7İMDB

 77 SÜRE

YIL 2018

Lego ve DC evreninin ortak bir çalışması olan Lego Dc Comics Süper Kahramanlar Aquaman Atlatisin Öfkesi 2018, çocuk, genç, yaşlı her yaştan insanın ilgisini çeken bir animasyon filmdir. Lego Movie ile animasyon diline farklı bir tanım getiren Lego karakterleri bu kez de DC evreninde yer alan Aquaman Atlantis ile iş birliği yapacaktır.
Aquaman dünyada barışı sağlamak ve dünyayı kötülerden kurtarmak için Adalet Birliğinden diğer süper kahraman dostları ile iş birliği yapacaktır. Hem denizlerde hem de yer yüzünde kötülerle savaşan Aquaman Atlantis, Adalet Birliğinde yer alan diğer süper kahramanlara da kendisini kanıtlamaya çalışacaktır.

Lego DC Comics Süper Kahramanlar: Aquaman Atlantis’in Öfkesi 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. LEGO DC Comics Super Heroes: Aquaman - Rage of Atlantis filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 20
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR