Rastgele Film
Yukarı Çık
10
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lego Filmi 2 izle
6.6

 936İZLENME

6.6İMDB

 107 SÜRE

YIL 2019

LEGO Filmi 2, işgal altındaki şehirlerini kurtarmak amacıyla tekrar bir araya gelen cesur kahramanların maceralarını konu alıyor. Önceki olaylardan dolayı şehrin sakinlerinin bütün düzeni yok olmuştur. LEGO DUPLO istilası altındaki şehirde her şey tamir edilip onarılabileceğinden çok daha hızlı yerle bir olmaktadır.
Bu istila altındaki yıkıntı şehrin kalıntıları arasında keşfedilen uzaylı bir robot, tehlikeyi daha da arttırır. Batmen, Emmet ve Lucy istilacıları yenip, şehirlerini yeniden eski düzenli haline geri getirmek için çetin bir mücadeleye girişir. Bu mücadelede daha önce keşfedilmemiş dünyalara doğru yolculuk başlar. Ekip, bu süreçte kendi cesaretlerini, becerilerini ve yaratıcılıklarını sınayıp ortaya koyacaktır.

Lego Filmi 2 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Lego Movie 2: The Second Part filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.6/10 12437
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR