Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lincoln izle
7.3

 1.251İZLENME

7.3İMDB

 150 SÜRE

YIL 2012

Film, iç savaşa öncülük eden Lincoln’un son dönemlerini anlatıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nin 16. başkanı olan, Kuzey eyaletlerinde 1861 – 1865 yılları arasında yaşanacak olan bir iç savaşın öncüsünün daha çok son çırpınışlarıdır. Dönemin yöneticisi olan Abraham Lincoln elinde gelen her şeyi yapmaya gayret etmektedir. Ancak kendi halkı ayaklanmış ve artık durdurulamaz bir hale gelmişlerdir.
Abraham Lincoln her türlü yolu deneyerek iç savaşı bastırmayı sonunda başarmıştır. Ancak yaşanılan bu iç savaş Abraham Lincoln’un itibarını da sarsmıştır. Bu nedenle iç savaşı bastırmak yeterli gelmemiştir. İç savaş ardından Abraham Lincoln kendi kabinesi ile fikir ayrılıkları yaşamıştır. Fikir ayrılığı yaşanan en önemli konu kölelik konusunda olacaktır.

Lincoln 2012 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Lincoln filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 122436
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR