Rastgele Film
Yukarı Çık
3
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Los Angeles’tan Kaçış izle
5.7

 1.670İZLENME

5.7İMDB

 101 SÜRE

YIL 1996

Yıllar önce meydana gelen bir deprem sonucunda Los Angeles’i ana karadan ayıran ve ardından ömür boyu olarak iktidara getirilen başkanın kendi kafasına göre fazlaca kuralcı ve ahlakçı bir ülke haline getirme amacı vardır. Bu kuralcılığın ve ahlakçılığın başında Müslüman olmak, sigara içmek, etmek yemek gibi durumlar gelir.
Bu kurallara uymayanlarsa Los Angeles’tan sürülür. Başkan’ın kızıysa babasına karşıdır ve aşık olduğu Cuervo adından bir karşıt ile birlikte Los Angeles’ten kaçar. Bu durumu kurtarmak için de Snake Plissken adından birisi görevlendirilir. Aynı zamanda Snake Plissken’in bu durumu kurtarabilmek için beklenildiği gibi 24 saati değil yalnızca 9 saati vardır.

Los Angeles’tan Kaçış 1996 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Escape from L.A. filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.7/10 4439
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR