Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Lütfen Beklemede Kal izle
6.7

 152İZLENME

6.7İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

Komedi ve dram filmi tercih edenlerin keyifle izleyebileceği filmlerden biridir Please Stand By filmi. 2017 senesi Amerika yapımı fiımdir. Yönetmeni Ben Luin, baş rol oyuncuları ise Dakota Fanning, Toni Colette, Alive Eve’dir.
Filmin baş kahramani otism hastası kadındır. Kendi duygularını anlatan kitap yazıyor. Tesadüfen yazarların yarışması olduğunu öğreniyor. Kendi el yazmalarını da yarışa katılması için götürmeğe karar veriyor. Bu nedenle kendi bakıcısından kaçıyor. Kendine emin olan kadın tek başına maceraya atılıyor. Karşısına çıkacak zorlukların üstesinden gelebileceğine inanan kahraman, bu yarışmaya katılmak için çok heyecanlı. Please Stand by komedi konusunda çekilse de dram yüklü filmıerden biri sayılabilir.

Lütfen Beklemede Kal 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Please Stand By filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.7/10 1870
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Lütfen Beklemede Kal” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Envert

    Otistik genç bir kadın. Kurduğu hayaller ve bu hayallerini gerçekleştirmek için kendi durumuna göre olağanüstü sayılabilecek bir çaba. Filmin düğüm noktası ve çözüm anahtarı durumunda olan ’’senaryo yarışması’’ filme göre biraz zayıf kalsa da ruhu ve kişiliği oturmaya başlamış birinin azmini anlatması bakımından izlenmesi gereken bir film. İçinizin burkulduğunu hissediyorsunuz.
    Kim bilir, belki çok duygusal biriyim; bu yüzden filmi -müşkülpesent biri olmama karşın- başarılı buldum. Dünün çocuk yıldızı Dakota Fanning, döktürmüş.
    İyi seyirler.