Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Marshall izle
7.2

 314İZLENME

7.2İMDB

 118 SÜRE

YIL 2017

Afro- American olan Thurgoos Marshall ile genç bir yahudi avukat olan Sam Friedman 1941 yılında ortak olarak, beraber iş kurarlar. Bu ortaklığa dayalı olarak sayısız davaya bakan ortakların önüne farklı bir dosya gelir. Bu gelen dosyaya göre iki ortak, sosyetede tanınmış bir simanın cinsel amaçlı olarak yaptığı saldırı ile cinayete kalkışmak üzerine suçlama yaptığı sihahi bir şoförün davasına bakmaya başlarlar. Siyahi şoförü bu davada savunacak olan ikili, bu davada siyahi şoförün suçsuz olduğunu ispatlayabilecek mi? Hem biyografik bir film ve aynı zamanda mahkemede geçen bir film. Yüce Mahkeme Yargıcı olan Thurgood Marshall’ın gerçek hikayesi üzerine yazılmış bir biyografi.

Marshall 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Marshall filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 6469
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Marshall” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Envert

    Severek izlediğim filmlerden biri oldu. 18. yüzyıldan beri ta 70’li yılların sonlarına kadar ABD’de süren ırk sorununa başka bir pencereden bakan bir film. Gerçek olaylardan yola çıkılarak yapılan bu filmde siyahi bir avukatın 1941’de karşılaştığı zorluklar anlatılmaktadır. İzlemenizi öneririm.