Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mart Kedileri izle
5.4

 455İZLENME

5.4İMDB

 95 SÜRE

YIL 2001

Birbirlerine evlenmeme sözü veren altı arkadaşın her biri, 1000 dolar bağışlayarak ortak bir fon kurarlar ve son bekâr kalan erkeğin de parayı alması gerektiği konusunda karar verirler. Yedi yılın sonunda, yalnızca iki kişi bekâr durumdadır ve ödül yarım milyon dolara kadar yükselmiştir.
Oldukça yüklü bir kumar borcu olan ve çaresizliğe düşen Michael ise, Kyle’ı tuzağa düşürür ve hayatının aşkı olan Natalie ile evlendirmek için planlar yapmaya başlar. Natalie ve Michael, planlanan bir kütüphanecide, bir Las Vegas gansteri ve sperm bankasını da plana dâhil ederek Kyle’ı sürüklediği düzmece evlilik aracılığıyla parayı alıp paylaşma hayali kurarlar. Fakat Michael, Natalie’e yeniden âşık olur. Ve bu para avı aniden bir yön değiştirir ve iyice içinden çıkılmaz bir duruma dönüşür.

Mart Kedileri 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tomcats filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 1348
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR