Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mavi Iguana izle
5.5

 103İZLENME

5.5İMDB

 100 SÜRE

YIL 2018

İngiltere yapımı olan aksiyon, gerilim, romantik ve komedi, türündeki Blue Iguana 2018 filmi, Neywork’ta bir yemek restoranında şartlı tahliye ile serbest kalarak çalışmakta olan iki mahkumu konu alıyor. Eskiden tutuklu olan iki sıkı mahkum arkadaş tekrar bir araya gelerek bir yemek eşliğinde kötü giden hayatları hakkında konuşurlar. Bu iki mahkumun hayatları içinden çıkılamaz bir hal almıştır ve artık bu durumdan epey sıkılmışlardır.
Hayatlarına yeniden yön vermek isteyen iki arkadaşın bunu nasıl yapacakları hakkında bir fikirleri yoktur. Fakat bulundukları restorana birden bayan bir avukat çıkagelir ve onlara asla reddedemeyecekleri derecede bir teklifte bulunur. Bu teklif ile birlikte mahkumların hayatı yeniden anlam kazanacak ve değişecektir.

Mavi Iguana 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Blue Iguana filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.5/10 324
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR