Rastgele Film
Yukarı Çık
4
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mavi Korku 2 izle
3.3

 513İZLENME

3.3İMDB

 94 SÜRE

YIL 2018

1999 yılında çekilmiş Mavi Korku’nun devamı niteliğinde olan filmde, köpekbalıklarının deneysel çalışmalarda nasıl kullanıldığı ve sonuçlarının nelere mal olduğu işleniyor. Dr Klaus Van Ethen liderliğindeki ekipte bulunan bilim adamları, bir merkezde bulunan köpek balıkları üzerinde araştırma yapmaktadır. Köpek balıkları üzerine yapılan araştırmada yeni bir tür olan boğa köpekbalıkları üretilmeye çalışılmaktadır.
Fakat gerçekleştirilen bilimsel çalışmada yaşanan terslikler sonucu, umulmadık sonuçlar meydana gelir. Deney yapılan köpekbalıklarının zekaları beklenenden daha yüksek seviyede gelişim göstermektedir. Bunun sonucu olarak ta köpekbalıkları, kendilerine bakan araştırmacıları teker teker öldürmektedir. Artık merkezde bulunan bilim adamları ve köpek balıkları arasında çetin bir mücadele başlamıştır.

Mavi Korku 2 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Deep Blue Sea 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

3.3/10 871
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR