Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Meçhul Kız izle
6.5

 65İZLENME

6.5İMDB

 113 SÜRE

YIL 2016

Jenny Davin doktorluğa yeni adım atmıştır. Genç bir doktor olan Jenny kariyerinde hızlıca yükselmeyi hedefleyen idealist bir doktordur. Bir gece mesaisi bittikten sonra kapısı çalınır fakat stresli ve yoğun bir gün geçiren Jenny kapıyı açmaktan vazgeçer. Dışardan duyduğu sesleri yok sayarak çalışmasına devam etmektedir. Fakat kapı bir kez daha çalar bu sefer çalan polistir. Polis nehir kenarında genç bir kadın cesedi bulduğunu söyler. Sesler Afrikalı genç bir kadına aittir. Ve kimse yardım etmediği için sabaha ölü bulunur. Jenny, vicdan azabıyla dolup taşmaktadır. Kimliği belirlenememiş bu kadının kim olduğunu araştırmaya başlar. Dedektif gibi araştırmalarını sürdüren Jenny, insanlarla iletişime geçtikçe olayın daha da derinine iner.

Meçhul Kız 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Unknown Girl filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 1136
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Meçhul Kız” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 • afih

  gördüğüm en lanet rezil film…verdiğim puan -100

 • murat

  uzaktakilere bilinmeyenlere ama önemli olanlara dair…

 • seaura

  festival tadında ama çok sıkıldım.

 • Envert

  Bir iç hesaplaşma filmi. Tolstoy’un ’’Suç ve Ceza’’ adlı romanının bir versiyonu sanki. Bir yığın mesaj (ileti) çıkarmak mümkün. ’’En büyük yargıç, insanın kendi vicdanıdır.’’ ’’Hiçbir suçlu kendi vicdanından kaçamaz.’’ ’’Yoksulluğun yüzü, dünyanın her tarafında aynı: Solgun, ezik, cahil ve parçalanmaya hazır.’’
  Fransız sineması, oldum olası ilgimi çekmiştir. Kendi açımdan, bu ilgiyi kat be kat hak ettiğine inanıyorum.
  Genç, idealist ve anaç bir doktor. Kapı ziline bakmaması, hayatının akışını değiştirir.
  Üstünkörü yorumlara bakmayın.
  İyi seyirler.