Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Meyerowitz Hikâyeleri: Yeni ve Seçilmiş izle

0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Meyerowitz Hikâyeleri: Yeni ve Seçilmiş izle
6.9

 146İZLENME

6.9İMDB

 112 SÜRE

YIL 2017

3 kardeşin arasında bulunan büyük rekabeti konu alan film komedi – dram türünün iyi örnekleri arasında yer almaktadır. Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman ve Emma Thompson gibi güçlü oyuncuları bünyesinde barındıran film birbirinden kopuk olan ve iyi ilişkileri bulunmayan bir ailenin tekrar bir araya gelmesi karşısında izledikleri tutumları göstermektedir.
New York’lu Meyerowitz ailesi bir süredir birbirlerinden kopuk olarak yaşamaktadır. Bir döneme damgasını vurmuş olan çok ünlü bir heykeltraş olan Harold’un sanat etkinliği yüzünden bir araya gelen ve aynı evde karşılaşan aile fertlerinin başlarından geçen ilginç ve komik olayları anlatan film yer yer ağlatıp çoğu zamanda güldüren ender bir film olma özelliği taşıyor.

Meyerowitz Hikâyeleri: Yeni ve Seçilmiş 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Meyerowitz Stories filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.9/10 3736
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR