Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mogli: Orman Çocuğu izle
6.5

 521İZLENME

6.5İMDB

 104 SÜRE

YIL 2018

Hindistan ormanlarında yer alan bir kurt sürüsü tarafından büyütülmekte olan Mogli, büyüme sürecinde ormandaki sert yaşam koşullarına alışırken panter Bagheera ve ayı Baloo’nun koruması altında kalır. Mogli ormandaki bütün hayvan çeşitleri tarafından kendilerinden biri olarak kabul edilir ve hepsiyle arasındaki sıcak bir bağ kurar.
Mogli’yi kendisinden biri olarak görmeyen tek hayvan ise korkunç kaplan lakabı ile bilinen Shere Khan’dır. Mogli kendi kökeni olan insanlar ile yüz yüze geldiği zaman ormanda gizlenen daha büyük tehlikelerin varlığını da kavrayacaktır. Bir yandan korkunç kaplan ile savaşmak zorunda kalacak, bir yandan da kendi türünden olanların davranışlarını ve hayatlarını özümsemeye çalışacaktır.

Mogli: Orman Çocuğu 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mowgli: Legend of the Jungle filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 4236
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Mogli: Orman Çocuğu” filminde 4 Yorum bulunuyor.