Rastgele Film
Yukarı Çık
66
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Monster Hunt 2 izle
5.3

 6.447İZLENME

5.3İMDB

 110 SÜRE

YIL 2018

Monster Hunter, karakteri Artemis isimli bir Birleşmiş Milletler özel askeri takımının kadın başına odaklanıyor. Bu karakter günün birinde özel bir portaldan geçerek değişik farklı bir ortama gerçekliğe geliyor. Gelmiş olduğu bu evrenin, bazı canavarların istilası altında girmiş olan, tehlikeli sıkıntılı bir gezegen olduğunu anlayan kadın, oradaki görevi bu sıkıntılı yaratıkları ortadan kaldırıp kendi evreni koruma amacı olan cesur ve zeki Hunter’la tanışır.
Artemis ve Hunter bu tehlikeli canavarlarla savaşıp gezegenlerini güvenlik altına almaya uğraşırlar. İkisi, bu canavarların özel portaldan geçip gezegene saldırmalarını önlemek amacıyla güçlerini birleştirip ve bütün insanlığın durumunu, kaderini belirleyecek olan heyecanlı bir mücadeleye başlar.

Monster Hunt 2 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Monster Hunt 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 212
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Monster Hunt 2” filminde 2 Yorum bulunuyor.