Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ay izle
7.9

 255İZLENME

7.9İMDB

 97 SÜRE

YIL 2009

Astronot olan Sam Bell herkesten uzak, farklı bir hayat yaşamaktadır. İşini çok sevmekte ve aşırı derecede önemsemektedir. Aynı zamanda aynı oranda heyecanda yaşamaktadır. Üç yılını aya ulaşmak ve orada keşifler yapmak için harcamıştır. Ay, Sam için çok şey ifade etmektedir. Adeta onun evi gibidir ve kendine göre bir düzen kurmuştur.
Günler onun için sıradan geçerken bir gün hayatını, evini ve karısını, geçmişteki planlarını ve geleceğe ait kurduğu planları hatırlamaya başlar. Bununla birlikte eve dönüş için hazırlıklar yapmaya başlar. Fakat çevresinde bazı tuhaflıklar hisseder. Rutin sürdüğü hayatı birden değişmeye başlamış, algıları açılmıştır. Bu süreç içerisinde kendisi ile baş başa kalan Sam, kurduğu hayatı keşfedecektir.

Ay 2009 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Moon filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.9/10 10258
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR