Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Dağ izle
7.2

 591İZLENME

7.2İMDB

 74 SÜRE

YIL 2017

Bir çiftçi ve kovboy olan bir kişi zor koşullarda yaşam sürmektedir. Bu ikilinin yolları kesişir. Kesişme noktası Brokeback olarak isimlendirilen dağda olur. Çiftçi ile kovboy dağda bulunan çiftlikte tanışırlar. Zaman akıp gider iken aralarında değişik bir çekim yaşanmaya başlanır. Tüm günü hiç ayrılmadan sürekli olarak beraber geçirmeye başlarlar.
Aralarında başlayan çekim zaman ile duygusal boyutlara varır. Aralarında oldukça içten bir bağ oluşmuştur ve kopmalarına artık imkan yoktur. Eşcinsel boyutta olan bu ilişki destansı bir aşk halini almıştır. Eşcinsel olarak işlenen yapıtların arasından sıyrılarak en önemli yapıt halini almıştır. Eşcinsel birlikteliği ince detaylar ile işlenen yapım, 3 farklı dalda oscar almıştır.

Dağ 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mountain filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.2/10 689
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR