Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mr. Robot 4. Sezon izle
8.5

 442İZLENME

8.5İMDB

 49 SÜRE

YIL 2019

Hacker dünyasında yaşanan olayları yakından el alan bir hikâye olan Mr. Robot dizisinde Elliot karakterinin başından geçenler konu ediliyor. Bir siber güvenlik firmasında çalışan Elliot, çocukluğunda yaşadığı zor süreçlerden dolayı yetişkinlikte biraz asosyal bir birey olmuştur. Gündüzleri her ne kadar işini kurallara uygun olarak yerine getirse de geceleri bambaşka biridir. Çünkü karanlık olduğunda Elliot’un diğer acımasız hacker yönü ortaya çıkar. Sevdiklerini kötü niyetli kişilerden korumak ister. Bir gün gizli bir hacker grubunun kendisine yaptığı sıra dışı bir teklifle karşı karşıya kalır. Bu durum Elliot’un hayatını fazlasıyla karıştıracaktır.

Mr. Robot 4. Sezon 1.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 2.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 3.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 4.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 5.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 6.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 7.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 8.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 9.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 10.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 11.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 12.Bölüm izle, Mr. Robot 4. Sezon 13.Bölüm izle, Mr. Robot izle, Mr. Robot Türkçe Dublaj izle, Mr. Robot 4. Sezon izle, Mr. Robot son bölüm

Mr. Robot 4. Sezon 2019 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mr. Robot Season 4 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.5/10 78333
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR