Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Muhteşem Gilly Hopkins izle
6.5

 346İZLENME

6.5İMDB

 99 SÜRE

YIL 2015

Gilly Hopkins ailesi olmayan 12 yaşında bir kız çocuğudur. Elinde sadece annesinin eski bir fotoğrafı bulunan Gilly ailesini hiç tanımamıştır. Bu sebeple oldukça öfkeli ve hırçın bir çocuktur. Kendisini sahiplenen bakıcı aileler Gilly’nin bu tavırlarına dayanamadığı için sürekli olarak bakıcı aileleri değişmektedir. Yapmış olduğu katlanılmaz şakalar, yaramazlıklar sebebiyle kimse Gilly’e müsamaha göstermemektedir.
Gilly’i sahiplenen son aile Maime Trotter ve ailesi olmuştur. Gilly yine yaramazlıklara devam etse de Maime’nin Gilly’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Sevgisini verip onu eğiterek yaşıtları gibi bir genç kız olacağına inanmaktadır. Gilly’nin kalbini kazanmak adına Maime başta olmak üzere bütün aile seferber olmuştur.

Muhteşem Gilly Hopkins 2015 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Great Gilly Hopkins filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 1423
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Muhteşem Gilly Hopkins” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • Gökhan

    Eh işte.ailece seyredebileceğiniz bir flim komedidendaha çok duygusallık var gibi.kizin annesi harbiden uyuzmuş