Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mükemmel Uyum 3 izle
5.8

 230İZLENME

5.8İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

Yönetmenliğini Trish Sie’nin yaptığı ve film müziğini Cristopher Lennertz’in yaptığı film izleyici tarafından çok beğenilmişti. 1. ve 2. serinin devamı olan filmin konusu; Balles koleji bitirdikten sonra dünya gerçekleri ile yüz yüze kalır. Çeşitli deneyimlerden sonra eline geçen fırsatı değerlendirerek bulunduğu gurup üyelerinden babası asker olan teklifi ile ABD’nin Avrupa’ya yapılacak olan askeri gezisine katılır.
Avrupa seyahatinde diğer müzik guruplarının rakibi haline gelen Balles gösteri anında rakipleri tarafından uğradıkları sabotajları zekaları ile yeniyorlar. Komedi tarzında olan filmin müzikleri çok güzel özellikle de Bellas’ın son kez sahneye çıktığı ve George Micheal’in 90 yılında seslendirdiği parça pitch perfect gurubunun özgürlük beyanı gibi oluyor.

Mükemmel Uyum 3 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Pitch Perfect 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.8/10 8722
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Mükemmel Uyum 3” filminde 4 Yorum bulunuyor.
  • HolyCow

    Serinin 3ncü filmi de ilk ikisi kadar güzel. Gerçi vergiden düşmek ve teşvik almak için gene Ordu kullanılmış ama bunlar mali konular, ilave bilgi sadece 🙂
    Hailee Steinfield bu bölümde de mevcut, fanlarının dikkatine…