Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mumon: The Land of Stealth izle
7.1

 228İZLENME

7.1İMDB

 120 SÜRE

YIL 2017

Japon filmlerinde sıklıkla rastlanan bol vurmalı ve kırmalı dövüşler Mumon: The Land of Stealth 2017 izle filminde de yer almakta ve filmin aksiyonunu artırmaktadır.
Geleneklerine bağlı bir toplum olan Japon İllerinden birinde yaşayan uyuşukluğu ile tanınan Mumon adlı bir ninjanın hayatı üzerine kurulan komplo filme konu olmuştur.. Bir ödüllü yarışmada farklı bir aile mensubu olan bir ninja ödül talep eden Mumon tarafından öldürülür. Katil olarak görülen Mumon’un üzerinden iki farklı ninja gurubu büyük bir savaşın içerisine çekilir.
2017 yılında yayınlanan ve Japon Yönetmen Yoshihiro Nakamura tarafından çekilen film Japon film severler veninjaların hayatlarını merak edenler için izlenebilecek bir film.

Mumon: The Land of Stealth 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Mumon: The Land of Stealth filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.1/10 134
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR