Rastgele Film
Yukarı Çık
2
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Mutlu Canavar Ailesi izle
4.8

 683İZLENME

4.8İMDB

 93 SÜRE

YIL 2017

4 kişilik Wishbone ailesi mutlu olmaktan uzak bir ailedir. Aile olarak yeniden sağlam bir bağlanma girişimi için ailenin annesi olan Emma harekete geçer. Emma aileyi bir araya toplamak amacıyla eğlence parkında bir gece düzenler. Ancak düzenlediği bu gece de eğlenmek için gittikleri parkta yaşanan olayla felakete döner.
Kötü karakterli bir büyücü aileyi lanetler. Mutsuz günler geçiren ailede birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen gecenin mahvolması yetmezmiş gibi bir de bütün aile bireylerinin her biri farklı karaktere dönüşür. Her biri canavar haline dönüşen aile üyelerinin eski hallerine dönebilmesi için tek yol gerçekten mutlu bir aile olmalarıdır.

Mutlu Canavar Ailesi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Monster Family filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.8/10 342
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR