Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Müzakere izle
6.5

 228İZLENME

6.5İMDB

 114 SÜRE

YIL 2018

Aksiyon suç türünde bir Çin yapımı filmde rehine olayı anlatılır. Seul Büyükşehir Polis Merkezi’nde görev yapan Ha Chae Yoon güzel olmasının yanı sıra aynı zamanda soğukkanlı ve son derece sakin bir kişiliğe sahiptir. Bir diğer tarafta da uluslararası bir suç örgütünde çalışan ve bu örgüt için silah kaçakçılığı yapan Min Tae Koo adında birisi vardır.
Min Tae Koo yine kendi örgütü için almış olduğu görevi üzerine tüm hazırlıklarını yapmaya başlar ve silah kaçakçılığı yaparken bir grup insanı rehine olarak alır. Min Tae Koo işini yapmak için rehineleri kurtarmak üzere Ha Chae Yoon ile iletişime geçer. Yoon’un rehineleri kurtarabilmesi için yalnızca 12 saati vardır.

Müzakere 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Negotiation filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.5/10 214
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR