Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
My Daughter’s Lover izle
1.7

 690İZLENME

1.7İMDB

 80SÜRE

YIL 2018

İş hayatında başarılı, hırs dolu bir genç olan Tom, işinde yükselmek için her durumu göze almıştır. Tom’ un geveze, konuşkan bir patronu vardır ve bir gün bu patron Tom’ u kendi evine davet eder. Bu durum karşısında oldukça heyecanlanan Tom, patronunun kendisini evine çağırmasının sebebini çok farklı olarak düşünmüştür.
Eve giderken kendisini, kızıyla tanıştırmak amacıyla evine çağırdığını düşünen Tom, eve geldiğinde çok farklı bir durumla karşı karşıya kalır. Çünkü patronu onu kızı için değil, bir süreliğine evine bakması için çağırmıştır. Bunu öğrenen Tom, ilk başta hayal kırıklığına uğramış fakat daha sonra teklifi kabul etmiştir. Patronunun evine çok dikkatli bakmaya karar veren Tom, parti yapmak için fırsat arayan arkadaşları evi korumasına izin vermeyecek ve işleri oldukça karıştıracaktır.

My Daughter’s Lover 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. My Daughter’s Lover filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.7/10 420
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR