Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Narcos 2. Sezon izle
8.8

 1.041İZLENME

8.8İMDB

 49 SÜRE

YIL 2016

Narcos dizisinin ikinci sezonu da en az birinci sezon kadar hareketli ve suç dolu sahneleri barındırıyor. Büyük bir uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar, henüz uyuşturucu ile müdahale birimi tarafında yakalanamamıştır ve kaçak olarak hayatını sürdürmeye devam eder. Arkadaşlarının hepsini hapishaneden kaçırmayı başaran Pablo Escobar’ın en büyük endişesi ailesinin durumudur. Bir yandan Pablo Escobar’ı yakalamaya çalışan hükümet güçleri, diğer yandan da Pablo’nun devam etmekte olan uyuşturucu ticaretinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Parasını sığdıracak yer bulamayan Pablo Escobar, askerlerin savaş açmasına rağmen uyuşturucu satışından bir türlü vazgeçmez. Kendi hayatı ile birlikte ailesinin hayatını da büyük riske atan Pablo Escobar’ı bu sezonda da büyük olaylar bekliyor.

Narcos 2. Sezon 1.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 2.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 3.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 4.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 5.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 6.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 7.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 8.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 9.Bölüm izle, Narcos 2. Sezon 10.Bölüm izle, Pablo Escobar izle, Narcos Türkçe Dublaj izle, Narcos 2. Sezon izle, Narcos son bölüm

Narcos 2. Sezon 2016 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Narcos Season 2 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

8.8/10 138480
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR