Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Newton izle
7.7

 325İZLENME

7.7İMDB

 106 SÜRE

YIL 2017

Newton, gönüllü bir seçim memuru olarak görev yapan biridir. Chhattisgarh şehrine köy sandığına gözlemci olarak gider. Sadece helikopterle ulaşım sağlanan ormanlık köyde bürokratlara, seçmenlere Maocu terör örgütlerinden bir sürü güvenlik görevlisine engel çıkartacaktır. Hindistan’da tarafsız yapılması istenen seçimlerin ve adaletin korunması için verilen mücadelenin anlatıldığı bir filmdir.
Yaşanan olayların rağmen seçim sandığında görev yapmayı üstelenmiş bir vatandaşın hikayesi anlatılmaktadır. Güvenlik görevlilerinin ilgilenmemesi ve isyancıların gerilla baskılarına, korku, tedirginlik ve komünist yapıya karşı adil ve özgür bir oylaması olması için elinden gelenin en fazlasını yapaya çalışan bir devlet memurunun büyük mücadelesinin filmidir. Bütün bu durumlara memurun gözünden komik bir bakış açısıyla değerlendirilmiştir.

Newton 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Newton filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.7/10 3698
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR