Rastgele Film
Yukarı Çık
7
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Nice Mother-in-law izle
1.3

 2.742İZLENME

1.3İMDB

 86SÜRE

YIL 2017

Dong-Ho iş yerinde Hyung-Joo ile gizli bir birliktelik yaşamaktadır. Bu gizli birliktelik bir süre sonra söylentiler nedeniyle ortaya çıkmaya ve yayılmaya başlar. Bu nedenden dolayı ayrılmak zorunda kalırlar. Uzun bir süre geçmeden Dong-Ho hamile kız arkadaşının evine gider ve annesinden evlenmek için izin istemeyi düşünür.
İzin istediği sırada tanıştığı kız arkadaşının annesi ise beklenenden çok daha genç ve güzeldir. Anne ile damat adayı arasında beklenmedik bir ilişki başlar. Bu oldukça riskli ilişki nedeniyle birbirlerinden uzak durmak istemelerine rağmen başarılı olamayan bu çift sıcak, tehlikeli ve samimi bir ilişkiye başlar. Dong-Ho ise kız arkadaşının annesine karşı bir çekim hissettiğini kabul eder.

Nice Mother-in-law 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Nice Mother-in-law filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

1.3/10 645
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR