Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Nothing To Hide izle
6.8

 305İZLENME

6.8İMDB

 90 SÜRE

YIL 2018

Filmin yönetmen koltuğunda Fred Cavaye bulunur. Film komedi türünde kendine yer edinmeye çalışmıştır. Fransa ve Belçika ortak yapımı olarak izleyici ile buluşturulmuştur. Filmde birbirini oldukça seven ve her zaman düzenli olarak buluşan 7 kişilik bir arkadaş grubundan bahsedilir. Arkadaş grubu yine aynı şekilde buluştuklarında aralarından bir tanesinin bir fikri vardır.
Herkes telefonlarını masaya koyacak ve tüm mesajlar okunacaktır. Özel mesajlarda dahil olmak üzere herkesin mesajlarının okunması aslında ortada gizlenen bir sır kalmaması anlamına gelecektir. Birbirini seven ve güvenen bu arkadaş grubunun tüm sırlarının ortaya çıkması sonucunda birbirinden farklı olaylar yaşanmaya başlanacaktır. Herkesin ne kadar dürüst olduğu tartışılmaya başlanacaktır.

Nothing To Hide 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Nothing to Hide filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.8/10 564
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR