Rastgele Film
Yukarı Çık
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Oğlumun İntikamı izle
6.1

 3.781İZLENME

6.1İMDB

 103 SÜRE

YIL 2018

Dram türündeki Tu Hijo filmi, bir cerrah ve oğlunun acımasız ölümü üzerine onun intikam hikayesini konu alıyor. Hipokrat yeminine sıkı sıkıya bağlı olan ve işini layıkıyla yapan doktor bir gece oğlunun hastaneye getirilmesiyle sarsılır. Oğlu, gece kulübünün çıkışında acımasız bir şekilde dövülerek ölüme terk edilmiş ve son anda birinin onu şans eseri fark etmesiyle doktorun çalıştığı hastaneye getirilmiştir.
Sokak çeteleri tarafından gasp edilen oğlunu kaybetmemek için canını dişini takan doktor, çete çatışması sonucu hastaneye gelen yaralı çete üyelerine karşı öfke doludur. Ancak hipokrat yemini gereği intikamını hastane dışında almaya karar veren baba, doktorluk sanatının tüm inceliklerini kullanarak oğlunu yaralayanlardan öcünü almaya ant içer

Oğlumun İntikamı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Tu hijo filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.1/10 1312
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR