Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Öldüren Sırlar izle
4.6

 199İZLENME

4.6İMDB

 90 SÜRE

YIL 2017

Philippe Gagnon’ın yönetmenliğini yaptığı, Susie Abromeit (Talia), Amanda Brugel (Faith), Allison Hossack (Superior /), Deborah Grover (Jean), Krista Bridges (Sister Nora), Yulia Petrauskas (Oona) ve Nora McLellan (Cypriana)’ın başrollerde olduğu, Kanada yapımı olan Öldüren sırlar tam bir gerilim ve polisiye filmi karakterini taşıyor.
Filmin tamamı neredeyse manastırda geçiyor, korku filmlerini andıran bir başlangıçtan sonra tamamen polisiye filmine dönüşüyor. Manastırdaki cinayetlerin araştırılması ve bu araştırma esnasında ortaya çıkan gizem dolu sırları konu eden filmin, sonunu tahmin etmek sürekli değişen bulgularla imkânsız hale geliyor. Filmde tansiyon sürekli olarak yükseliyor ve heyecan da aynı şekilde artıyor. Mutlaka izlenmesi gereken filmlerden.

Öldüren Sırlar 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Sometimes the Good Kill filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

4.6/10 201
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR
“Öldüren Sırlar” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 • Envert

  Allah (Tanrı) adına konuşan insanların fink attığı bir manastır. Buna pek de yabancı değiliz; çünkü dünyanın her yerinde bu işler böyle yapılıyor. Birileri çıkıyor ve: ’’Allah, Tanrı, God, Jesus… vs. vs. böyle istiyor.’’ diyor. Kafadan çatlak milyarder Trump’ın Allah’ın bir lütfu olduğuna inanan milyonlarca Amerikalının olduğunu şaşırarak öğrendim! Üstelik bu hareket oğul Bush döneminde başlamış iyi mi!!!
  Her neyse.
  Gelelim filme:
  Büyüleyici bir müzikle başlayan filmde yönetmen bence bile isteye küçük de olsa ipucu atmayı tercih etmemiş. Bunun sebebi de muhtemelen filmin sonuna kadar izlenmesini sağlamak. Filmin bence en önemli mesajı şu: ’’İtiraf her şeyi çözer!’’
  Kime, neyi, niçin itiraf edeceğiniz önemli değil. Önemli olan itiraf etmek! Tabii filmin genel akışı içinde en gerçek noktaya ulaşırız: Para, para, para.
  Manastırın değerli arazisini satıp zengin olmak veya istediği noktaya ulaşmak.
  Zamanınız varsa izlersiniz.
  İyi seyirler.
  (Not: Talya adlı hatun, muhtemelen Irak’ta işkenceci kadın askerlerden biriydi.)