Rastgele Film
Yukarı Çık
Google

Ölümcül Saplantı 3: Hastanın İntikamı izle

0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Ölümcül Saplantı 3: Hastanın İntikamı izle
5.4

 183İZLENME

5.4İMDB

 88 SÜRE

YIL 2018

En çok ilgi gören filmler arasına giren Stalked By My Doctor Patients Revende 2018, izleyenleri kurgusuyla adeta büyülemiştir. Konusu ise oldukça ilginçtir.
Filmin kahramanı, kızları tavlamak için Dr. Albert Beck adını kullanır ve kızlara sapkınlık yaparak ürpertir. Bu saplantı haline getirdiği kızlarından birinin adı da Melissa’dır.
Dr. Beck, kendisini kaçırmak ve öldürmek isteyen Sophie’ye karşı dava açar ve bu davayı kazanır. Ardından Arizona’daki bir tıp fakültesinde akademisyenlik yapmaya başlar. Bu fakültedeki öğrencilerinden biri Melissa’dır. Bir gün Melissa ile dövüşür. Melissa’ya karşı bir plan yapar. Takip etmeye başlar. Ancak her şey planladığı gibi gitmez ve gerilimli anlar yaşanır.

Ölümcül Saplantı 3: Hastanın İntikamı 2018 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Stalked by My Doctor: Patient's Revenge filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.4/10 22
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR