Rastgele Film
Yukarı Çık
23
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
On Emir izle
7.8

 3.871İZLENME

7.8İMDB

 220 SÜRE

YIL 1956

Mısır’da firavun bir kehanet üzerine o yıl doğan tüm erkek çocukların öldürülmesi emrini verir. Öldürülecek bebekler arasında bulunan Musa’yı, annesi sala benzer bir malzeme üzerine koyarak nehre bırakır. Firavun’un kız kardeşi Musa’yı bulur ve saraya getirir. Firavun bu çocuğun kendi çocuğu ve varisi olduğunu kabul eder. Musa sarayın adaleti ve temiz kalbinden dolayı en sevilen prensi olur.
Musa’nın kardeşi Ramses ise, hem tahtı hem de prenses Nefertiti’yi Musa’ya bırakmamak niyetindedir. Musa, bir gün gerçek kimliğini öğrenir ve İsrailoğullarından olduğunu anlar. Bu nedenle köle olarak yaşayan bu kavmi korumaya başlar. Daha sonra ise, bu kavmi de yanına alarak, Mısır’ı terk eder ve kendisine Tanrı tarafından Peygamberlik ve on emir gönderilir.

On Emir 1956 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Ten Commandments filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.8/10 24268
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR