Rastgele Film
Yukarı Çık
0
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Orman Çetesi izle
5.3

 196İZLENME

5.3İMDB

 97 SÜRE

YIL 2017

Maurice sevimli bir penguendir. Ancak bu penguen görüntüsünün arkasında aslında bir kaplan bulunmaktadır. Maurice bir dişi kaplanla karşılaşacak ve onun desteği ile adeta bir kung fu ustasına dönüşecektir. İyi bir karaktere sahip olan Maurice arkadaşları ile birlikte, tıpkı annesinin ondan önce yaptığı gibi, ormandaki düzeni ve adaleti tesis etmeyi amaçlamakta ve bunun için çaba göstermek istemektedir. Ancak bu hedefine ulaşmak isterken, sürekli ona engel olmaya çalışan ve mücadele etmesi gereken kötüler bulunmaktadır.
Maurice, kötü huylu bir koala olan İgor ve ona yardım eden aptal babun ordusunu ormandan temizlemek zorundadır. Acaba onlarla cesur bir şekilde mücadele eden Maurice ve arkadaşları İgor ve yanındakilerden ormanı kurtarabilecek mi?

Orman Çetesi 2017 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. The Jungle Bunch filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

5.3/10 85
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR