Rastgele Film
Yukarı Çık
1
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Örümceğin Maskesi izle
6.4

 487İZLENME

6.4İMDB

 104 SÜRE

YIL 2001

Gary Soneji şizofreni hastası bir adamdır. Özel bir okuldan iki çocuğu kaçırır. Gary’nin amacı tarih kitaplarına geçecek bir suç işlemektir. Bu yüzden her adımını örümceğin ağını örerken gösterdiği titizlikle atmaktadır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek planlar. Ünlü psikolog Alex Cross partneri öldükten sonra emekli olmuştur.
Ama bu kaçırma olayına kayıtsız kalamamış ve araştırmalara başlamıştır. Kaçırma planının çok profesyonel yapıldığını anladıktan sonra olay hakkında incelemeler yapmaya başlamıştır. Soneji, Cross’un çok ünlü bir psikolog olduğunu ve bu olayı araştırmaya başladığını öğrenir ve Cross tarafında belgelenmek için yüzyılın suçunu işlemeye karar verir. Cross ve gizli ajan Jezzie, Soneji’yi durdurmak için adeta zamana karşı yarışa girerler.

Örümceğin Maskesi 2001 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Along Came a Spider filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.4/10 4937
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR