Rastgele Film
Yukarı Çık
12
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Örümcek Adam 1 izle
7.3

 3.161İZLENME

7.3İMDB

 121 SÜRE

YIL 2002

Örümcek Adam filminin konusunda yer alan Peter Parker, sosyal hayatında genelde başarılı olmayan bir öğrencidir. Kul hayatında yaşıtlarından dışlanan, çok sevdiği kız Mary Jane’i sadece düşlerinde gören bir kişidir. Okulun düzenlediği gezide üzerinde deneyler yapmak için bir örümcek tarafından ısırılır. Bu ısırık onun normal süre gelen yaşantısını komple değiştirecektir.
Peter Parker örümcek tarafından ısırıldıktan sonra örümceğin kendisinde bulunan tüm içgüdüsel yeteneklerine sahip olacaktır. Elde ettiği bu gücü kaybettiği amcasının intikamını alabilmek için kullanacaktır. Peter Parker bu ısırıktan sonra güçlü bir Örümcek Adam’ dır. Elde ettiği bu gücü kötüler ile savaşmak için kullanarak şehrin yeni bir kahramanı olacaktır.

Örümcek Adam 1 2002 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Spider-Man filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

7.3/10 49557
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR