Rastgele Film
Yukarı Çık
15
Bildir
Işıkları Kapat
Facebook Paylaş
FİLM BİLGİLERİ
Örümcek Adam 3 izle
6.2

 1.683İZLENME

6.2İMDB

 139 SÜRE

YIL 2007

Serisinin 3. filmiyle Örümcek adam (Peter Parker) izleyicilerle bir kez daha buluşuyor. Peter Parker her ne kadar da olsa hayatını belli düzenler üzerine kurmuştur. Peter iki farklı hayatı yaşamakta zorlanmaktadır. Peter örümcek adam olmanın tehlikelerin bilmektedir. Bu tehlikelerin her an ne olacağı başına ne geleceği meçhuldür.
Peter kendi kendine kibirlenmeye başlamıştır. Sevdikleri bu kibir karşısında olumsuz etkilenmiştir. Peter’ın bu durumu sevenlerince hem olumsuzlukla hem de şaşkınlıkla karşılanmıştır. Örümcek adamın bu özelliğinden dolayı sevenleri tehlikeye düşmüştür. Kum adam ve Venom’un tehlikeli saldırılarına kulak asmadan ailesini ve tüm sevenlerini fark etmeden tehlikenin kucağına atacaktır. Soluksuz bir aksiyonla izleyicilerinin karşısına çıkmıştır.

Örümcek Adam 3 2007 filmini tek parça full hd olarak ister 1080p türkçe dublaj istersen 720p türkçe altyazılı olarak takılmadan, donmadan online olarak indirmeden izleyebilirsiniz. Spider-Man 3 filminin konusu, fragmanı, bilgileri, oyuncuları varsa serinin diğer tüm filmlerini bu sayfanın içerisinde rahatlıkla bulabilirsiniz. İzleyecek diğer kişiler için yorum yapmayı unutmayın. Full HD Film İzleten Keyifli Seyirler Diler :)

6.2/10 34988
YORUM YAZ
FİLM HAKKINDA SÜRPRİZ BOZAN BİR BİLGİ VERECEKSENİZ İŞARETLEYİNİZ
Spoiler
YORUMLAR